איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

קטגוריות טלפונים ניידים


טלפונים ניידים הנמכרים ב - Nayad4u :

רכישת טלפונים ניידים ב - Nayad4u היא רכישה חכמה !

Nayad4u מעניק ללקוחותיו את השירות הטוב והאמין ביותר בכל הנוגע למכירת פלאפונים,
בישראל עדיין רוב הצרכנים רוכשים את הפלאפון מחברות הסלולר, זו טעות ועדיף לרוכשו מייבואנים מקבילים כנייד פור יו.


הפלאפונים הנמכרים על ידיNayad4u  כוללים את הסוגים הבאים :
 
 1. נוקיה – אנו מוכרים טלפונים ניידים של חברת נוקיה אשר תומכים בשפה העברית, ריכשו פלאפון של נוקיה במחיר נמוך בעשרות אחוזים לעומת מחירו בחברת הסלולר שלכם.
   
 2. סמססונג – מעוניינים ברכישת טלפון נייד מבית סמסונג ? באתר Nayad4u תוכלו לרכוש טלפונים ניידים של חברת סמסונג, בקיט המקורי שלהם ובמחירים נמוכים מחברות הסלולר. לרכישת טלפונים ניידים של סמסונג לחצו על הקישור.
   
 3. סוני אריקסון – תוכלו למצוא אצלנו מגוון דגמים של טלפונים ניידים של חברת סוני אריקסון, הכוללים תמיכה בשפה העברית. הדגמים כמובן מקוריים ומגיעים בקיט סגור. לחצו על הקישור רכישת טלפונים ניידים של סמסונג.
   
 4. סמארטפונים– אצלנו תוכלו לרכוש טלפונים ניידים מסוג סמארטפון של נוקיה, סמסונג, אייפון של אפל ועוד. מחירי המארטפונים באתר Nayad4u זולים באופן משמעותי לעומת מחירם אצל חברות הסלולר הגדולותף זיכרו שבשל חוק ניתוק זיקה באפשרותכם לקבל מחברות הסלולר את כל ההטבות כאילו רכשתם את הסמארטפון אצלן.
   
 5. טלפון נייד למבוגרים - אתר Nayad4u הינו היבואן הבלעדי של טלפון נייד למבוגרים, מדובר במכשיר המותאם במיוחד למשתמשי סלולרי בגיל הזהב אשר מבקשים לאמץ לעצמם טלפון נייד נוח לשימוש ואשר יוכל לסייע להם בביצוע שיחות ביום יום, הטלפון הנייד למבוגרים תומך בשפה העברית, הרוסית והאנגלית וכולל מספר אפשרויות שנועדו במיוחד לסייע לאנשים מבוגרים.
   
 6. טלפון סלולרי זול - אתר Nayad4u הינו יבואן של טלפון סלולרי זול, אשר מותאם במיוחד למי שלא מעוניינים להוציא סכומים גבוהים על הפלאפון החדש שלהם. חשוב לציין שכל הפלאפונים הנמכרים באתר Nayad4u זולים משמעותית ממחירם אצל חברות הסלולר על אף שטלפונים ניידים שנרכשים אצלנו זהים לאלו שנרכשים אצל חברות הסלולר הגדולות.
   
 7. סלולרי לילדים - מעוניינים לרכוש טלפון סלולרי לילדיכם ? אנו נשמח להמליץ לכם על שני דגמים של טלפונים ניידים המותאמים לילדים, במחירים נוחים.
   
 8. אוזניות אוויר נגד קרינה - באפשרותכם לרכוש אצלנו אוזניות אוויר למניעה של רוב הקרינה הנפלטת מהפלאפון שלכם מלהגיע לאזור הראש.
טלפונים ניידים חדשים ממיטב החברות בשוק העולמי 
הטלפונים הניידים הנמכרים אצלנו מגיעים בקיט סגור, כפי שמתקבל ממפעל היצרן ואשר כולל את כל האביזרים הנלווים. אצלנו טלפונים ניידים חדשים הם באמת חדשים ! אנו נפרסם את כל המפרט הכלול באריזה, כפי שמתקבל מהיצרן.

הזהרו מטלפונים ניידים לא מקוריים
זהירות - חברות רבות מוכרות לצרכנים טלפונים ניידים השייכים לקטגוריה של מלאי מפעיל או של טלפונים מחודשים כאילו היו חדשים, לעתים נמכרים אף זיופים של הטלפון הנייד המקורי. תמיד דאגו לשאול את המוכר אצלו אתם רוכשים את הפלאפון האם מדובר בטלפון נייד המגיע ישירות ממפעל היצרן בחו"ל בקיט המקורי.
 
לרכישת טלפון נייד לחצו על הקישור הבא

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT