איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

רמי לוי סלולר

שימו לב - נייד פור יו אינו מספק שירותי התחברות לרשת הסלולרית של רמי לוי סלולר !

נייד פור יו הנה חנות עצמאית לטלפונים ניידים אשר עובדת עם כל ספקיות הסלולר בישראל. לחצו פה למציאת סלולרי למכירה.
באפשרותכם לרכוש אצלנו את הפלאפון הבא שלכם ולהתחבר באופן עצמאי לאחת מספקיות הרשת על פי בחירתכם ובאמצעות פניה אליה.


הצטרף למועדון הלקוחות שלנו

 רמי לוי החל להתחרות בחברות הסלולר באמצעות המותג רמי לוי סלולר, תוך שהוא  עושה שימוש בכוח המותג שלו בכל הקשור לקניות צרכניות במרכולים במחירים מוזלים על מנת לשכנע את המשתמשים לעזוב את חברות הסלולר הגדולות, כלומר אורנג', סלקום ופלאפון ולעבור אליו לצורך הוזלת השימוש שלהם בטלפון הנייד.

רמי לוי סלולר איך זה עובד

רמי לוי סלולר לא הקים תשתית המאפשרת שירותי גלישה ושיחה כמו החברות הגדולות, אלא הוא נקרא מפעיל וירטואלי, כלומר הוא עושה שימוש ברשת של אחת החברות הקיימות, במקרה של רמי לוי סלולר מדובר בחברת פלאפון אשר מוכרת לו זמן אוויר. אז איך הוא יכול להתחרות בה ? מכיוון שהוא רוכש מפלאפון זמן אוויר במחיר של 14 אגורות לדקת שיחה והוא יכול למכור את זמן האוויר הזה באיזה מחיר שהוא ירצה וכל עוד הוא יהיה אטרקטיבי לצרכנים אין סיבה שהם לא יעברו אליו.

שימו לב, כי העובדה שרמי לוי סלולר רוכש את זמן האוויר שלו מחברת פלאפון לא אומר שתקבלו שירות פחות טוב מבחינת קליטה, למעשה אתם תקבלו בדיוק את אותה רמת קליטה אשר מקבלים מנויי חברת פלאפון. 

גם חבילות הגלישה אצל רמי לוי סלולר עתידות להיות זולות יותר מאשר אצל חברות הסלולר הגדולות, והן יוצעו ללא התחייבות ובהתבסס על מחירים קבועים זולים יותר מאשר אצל המתחרות, אשר מחייבות לרכוש חבילות יקרות בעלות של עשרות שקלים לחודש לפחות ולעתים מעל 100 שקלים בחודש לחבילת גלישה.

את הפלאפון עדיין כדאי לרכוש אצל נייד פור יו ולא אצל רמי לוי סלולר

בניגוד לתחרות שרמי לוי סלולר מספק לחברות הגדולות, תחרות אשר כרגיל עתידה להואיל לצרכנים, בכל הנוגע לפלאפונים נראה כי רמי לוי סלולר התפרצה לדלת פתוחה, התחרות כבר בשיאה ושוק המכשירים הסלולרים הנו שוק תחרותי לגמריי, המחירים בישראל זהים למחירי המכשירים הסלולרים בחו"ל כל עוד הם נרכשים אצל החברות הפרטיות כמו נייד פור יו, והאחריות הניתנת למכשירים הסלולרים עדיפה אצל החנויות הפרטיות אשר מטפלות אך ורק במכשירי הסלולר ולא עוסקות בשיטות נוספות לגבות כספים מהלקוחות.

רמי לוי סלולר ימכור מעט מכשירים, ביניהם מכשירים מעטים של נוקיה וכן מכשירי אנדרואיד של חברה סינית. הבחירה בחברה סינית לדעתנו, (הערת המערכת), אינה מקרית, שכן חנויות הסלולר לא מוכרות מכשירים שאינם מבוקשים כל כך, בשל ייצורם בסין, ולכן ניתן להחליט על המחיר של המכשירים מבלי שיש מתחרים רבים בשוק וכך להרוויח סכום גבוה יחסית על מכירתם.

אנו סבורים כי בשוק הטלפונים הניידים לרמי לוי סלולר אין יתרון, המחירים שהוא יציע בהכרח יהיו גבוהים יותר מאשר אצל חנויות הסלולר כמו נייד פור יו והסבירות היא שגם מבחינת מגוון המכשירים הנמכרים על ידו הוא לא יוכל להתחרות בנייד פור יו אשר מציעה מגוון רחב יותר בהרבה של מכשירים. כמו כן, גם המכשירים הסינים מבוססי האנדרואיד שהוא ימכור לא באמת מתחרים במכשירים כמו הסמסונג גלקסי אייס או הסמסונג גלקסי מיני אשר מחירם זהה כמעט ואשר מספקים חווית משתמש עדיפה בהרבה לעומת היצרנית הסינית.

יחד עם זאת, רמי לוי סלולר זו החברה הראשונה אשר מפרידה לגמריי בין רכישת המכשיר הסלולרי לבין המסלול אותו רוכשים הצרכנים, אין כל מיני טריקים של החזרים על הפלאפון שלכם או של חבילות מורכבות שאתם לא מבינים את המשמעות שלהן ואשר עתידות לגבות מכם כספים שכלל לא ידעתם שאתם מתכננים להוציא. במקרה זה רמי לוי מוביל את השוק להתכנסות הקיימת בשוק הסלולר בחו"ל שם נהוג להפריד בין רכישת הפלאפון לבין רכישת מסלול השיחות והגלישה שלכם.

התחרות לרמי לוי סלולר כבר בפתח

המתחרים לא יושבים ומחכים שרמי לוי ישתלט על שוק השיחות המוזלות, מלבד רמי לוי סלולר עתידים לקום עוד מספר מתחרים אשר פועלים באופן וירטואלי כמו חברת פייב וכן מספר מפעילים וירטואליים נוספים וזאת מבלי להזכיר את שתי המתחרות הנוספות אשר עתידיות להקים רשת פריסה נוספת בארץ, חברת מירס הותיקה וחברת גולן טלקום.

כמו כן, חברות הסלולר הותיקות כבר החלו לבנות תוכניות מוזלות אשר יותאמו למי שעושים שימוש מועט יחסית בפלאפון שלהם או למי שגולשים מעט באופן יחסי, ולא מעוניינים להוציא מאות שקלים בחודש על חבילת הגלישה ועל הפלאפון שלהם. החברות הגדולות צפויות לבטל את תוכניות הזיכוי אשר לא פעם אחת נאמר עליהן כי הן לא ברורות וזו בלשון המעטה, ומלבד הצעה של מחירים זולים יותר הן יציעו גם תוכניות החזר כספי תלוי דיבור.

שינוי חיובי נוסף הנו הפחתה של הקנסות אשר משלמים הלקוחות אצל החברות הוותיקות, כך שגם לקוח שחורג מהחיוב שלו, לא ישלם יותר קנסות של מאות שקלים אלא ישלם קנס מופחת או שימוש בעלות רגילה.

היתרון האמיתי של רמי לוי סלולר

נראה כי היתרון האמיתי של רמי לוי סלולר נובע דווקא מהפחד של חברות הסלולר להכנס לתוכניות מוזלות אשר מאפשרות ללקוח לא לשלם במידה והוא לא עשה שימוש ברשת, התוכניות הללו מחייבות בסכומים גבוהים במיוחד אצל חברות הסלולר הגדולות, כאשר אצל רמי הלוי סלולר החיוב יהיה נמוך בהרבה ! זה היתרון שלו, הוא מתאים למי שלא עתידים לעשות שימוש נרחב בפלאפון שלהם. 

כוח נוסף של רמי לוי סלולר הנו בעובדה שלקוחות רבים כועסים מאוד על החברות שהם לקוחותיהן מזה שנים רבות, חברות אלו דאגו לגבות כספים באופן מוגזם ולנצל את כוחן המונופוליסטי למול הצרכנים שעמדו חסרי אונים. זה החל בכך שעד שלא נפתח ייבוא מקביל, וחברות כמו נייד פור יו החלו לייבא פלאפונים ממגוון סוגים, ניתן היה לעשות בישראל שימוש רק במספר מועט של פלאפונים אשר נמכרו על ידי החברות הגדולות וכן בעובדה שהחברות חילקו ביניהן את שוק הסלולר מבלי שהתחרו האחת בשנייה, היום עם כמות המתחרים שעתידה להכנס לשוק התשתית הסלולרית, אנו צפויי לראות ירידת מחירים חזקה.

לבסוף רמי לוי סלולר יוצא בתוכנית מוזלת של פרי פייד, הכוונה היא לכרטיסים אשר רוכשים מבעוד מועד ואשר משמשים בעיקר משתמשים בסלולרים פשוטים אשר מעוניינים לרכוש מראש את הכרטיס שלהם שיאפשר להם לדבר בסלולרי בדיוק בכמות שהם רוצים ואשר התשלום בגינו מבוצע מבעוד מועד, לכן הוא נקרא פרי פייד. מסלולר הפריד פייד ינתן בכמה צורות כאשר אחת מהן תהיה אפילו לטאבלטים אשר יאפשרו לאנשים לגלוש באינטרנט מדי חודש בתשלום מראש בניגוד לתוכניות היקרות המוצעות על ידי חברות הסלולר הגדולות. עד כה חברות הסלולר גבו מחירים גבוהים מאוד עבור כרטיסי פרי פייד, כאשר הן מנצלות את המצב של המשתמשים בכרטיסים מסוג זה שלהם לא היה כוח מיקוח, כעת המחירים של תוכנית זו עתידים לרדת.

ההמלצה של נייד פור יו לגבי רמי לוי סלולר

אם אתם לא מדברים הרבה בפלאפון שלכם, אז התוכניות שמציע רמי לוי סלולר מתאימות לכם :

1. ריכשו פלאפון בנייד פור יו, במחיר ללא תחרות ותוך הבטחה שמדובר בפלאפון מקורי של ייצרן איכותי בינלאומי ולא פלאפון שאינו מוכר ואינו בשימוש במדינות מערביות.

2. לאחר מכן גשו לתחנה של רמי לוי סלולר ובידקו את התוכנית המתאימה לכם, שימו לב אל תחתמו עדיין !

3. פנו לחברת הסלולר שלכם וציינו בפניה כי אתם עתידים להרשם לתוכנית של רמי לוי סלולר, ובידקו האם הם יכולים להציע לכם הטבה נוספת המתאימה לצרכים שלכם. אתם תתפלאו לגלות שחלק מן החברות יסכימו לתת לכם את "החבילות שהם שומרים ללקוחות מיוחדים"...

4. במידה ואתם מעוניינים לעשות שימוש בכרטיסי חיוג פרי פייד של רמי לוי סלולר, זכרו כי מדובר במכשירים סלולריים אשר צריכים להתאים לרשת של חברת פלאפון ולכן עליהם להיות דור 3. ריכשו את הפלאפון בנייד פור יו ולאחר מכן פנו לרמי לוי סלולר על מנת לרכוש כרטיס פרי פייד מתאים. לרכישת סלולרי למבוגרים דור 3 לחצו על הקישור !

זיכרו כיום שוק התשתית הסלולרית נמצא בהליכים של כניסה לשוק תחרותי. צרכנים אשר ישכילו להשוות בין החבילות של חברות הסלולר וירכשו מראש את הפלאפון בנייד פור יו ירוויחו מכך לעומת מי שימשיכו עם התוכניות הישנות בהם הם חתומים.
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT