איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

חנויות סלולר בישראל

בשנים האחרונות נפתח שוק הסלולר בישראל לתחרות לעומת המצב ששרר בארץ בחמש עשרה השנים בהן החלו הפלאפונים לחדור לחיינו.

פתיחת שוק הסלולר לתחרות בא לידי ביטוי באופנים רבים, בתחילה השוק נשלט באופן מוחלט על ידי חברות הסלולר הגדולות, אשר נתנו את הטון בכל הנוגע לדגמי הפלאפונים שנמכרו בארץ. ההשפעה של מצב זה הייתה לרעת הצרכן שכן, בהעדר חנויות סלולר וייבואנים מקבילים של פלאפונים כמו נייד פור יו עמדו בפני הצרכן בישראל מעט מאוד סוגים של פלאפונים לרכישה וכמובן שבמידה והיה רוכש את הפלאפון בחו"ל היה עליו לשלם סכומים מופקעים על מנת לגייר אותו לשימוש בישראל וברוב המקרים כלל לא יכול היה לעשות זאת.

חברות הסלולר שנהנו מכוח בלתי מוגבל בשוק הסלולר הפעילו חנויות סלולר פרטיות במתחמים שלהן בהן הוצעו ללקוחות מספר מועט של מכשירים סלולריים במחירים גבוהים מאוד. מי שהיה משקיע ומשווה בין המחירים בחנויות הסלולר של חברות הסלולר לעומת מחירי הפלאפונים בחו"ל היה מגלה כי המחיר בארץ גבוה בעשרות עד מאות אחוזים.

התירוץ של חברות הסלולר היה שהמחירים של הפלאפונים בישראל גבוהים יותר בגלל הרגולציה המחמירה ובגלל שיש לגייר את הפלאפונים לשפה העברית מה שמייקר מאוד את העלות שלהם. בנוסף שיחות בין חברת סלולר אחת לשנייה היה יקר במיוחד בשל מה שחברות הסלולר טענו כעלויות הקישור בין שתי חברות שונות. בקיצור, לחברות הסלולר היו תירוצים רבים למחיר הגבוה ששילמו הצרכנים על השימוש בטלפונים הסלולריים.

כך, בעוד שוק הסלולר בעולם הלך והתפתח, בישראל נותרו הצרכנים תקועים עם מספר מצומצם של חברות אשר שלטו בשוק והתחלקו בישראל באופן פחות או יותר שווה. כל מי שטס לאנגליה או ארצות הברית יכול היה להסתכל בקנאה בחנויות הסלולר המפוארות שישנן בחו"ל ובאתרי האינטרנט שהן מפעילות ומוכרות באמצעותם מאות דגמים של פלאפונים חדשים לכל סוג של דרישה.

חנויות סלולר פרטיות בישראל נחשבו לחלום רחוק, והדבר היחידי  אשר ניתן היה לרכוש בארץ היה כל מיני מגינים לפלאפון או גאדג'טים שונים לקישוט הפלאפון. חברות הסלולר הישראליות הפיקו רווחים אדירים מדי שנה והבכירים של אותן חברות זינקו לראש רשימת מקבלי השכר הגבוה במשק הישראלי באופן שקומם לא מעט צרכנים אשר נאלצו להמתין בתור שעות מרובות על מנת לקבל שירות.

אך הטכנולוגיה מדביקה גם את מי שמסרבים להתפתח איתה, וכך בעוד ישראל תקועה תחת בירוקרטיה שלא איפשרה פתיחה של שוק הסלולר לתחרות, וחנויות סלולר פרטיות, החלו לצוץ הסמארטפונים השונים, פתאום הצרכנים ראו שהם לא מקבלים את מה שהצרכנים בעולם זוכים לקבל וזה פלאפונים מתקדמים אשר ניתן לרכוש באמצעות חנויות סלולר המתמחות במכשירי סלולר מתקדמים.

אז גם נכנס משרד התקשורת לתמונה, ועם התחלפות השרים בממשלה החל פתאום הרגולטור להכנס לעובי הקורה בכל הנוגע לחברות הסלולר. פתאום ולמרות מחאות חוזרות ונשנות של מנהלי חברות הסלולר, הופחתו דמי הקישוריות אשר יש לשלם בשיחה בין החברות עצמן, התאפשרה נדידה בין חברות הסלולר הגדולות ועוד שינויים נעשו בשוק. השינויים הללו החלו לגרום לתחרות בין החברות על הכיס של הצרכן.

השלב הבא היה חוק ניתוק זיכה אשר אפשר ללקוחות לרכוש פלאפונים לא דווקא אצל חברת הסלולר וזו חייבת לאפשר לצרכן לקבל את חבילת ההטבות לה זוכה מי שרכש את הפלאפון אצל חברת הסלור עצמה, גם אם המכשיר הסלולרי שלו נרכש בחנויות סלולר ולא אצל חברת סלולר.

זו הייתה יריית הפתיחה ואז החלו גם לקום חנויות סלולר המתמחות אך ורק במכירה של פלאפונים, כמו נייד פור יו המפעילה חנות סלולר באינטרנט וכן חנות סלולר פיזית. מבחינת הצרכנים הגידול בהיצע הפלאפונים הפך למשמעותי במיוחד. פתאום ניתן לרכוש בישראל בחנויות סלולר את כל המכשירים אשר ניתן לרכוש בחנויות בחו"ל ובמחירים תחרותיים. מובן שגם פה חברות הסלולר נשארו מאחור, והמחירים אותם הן מציעות בעבור מכירת פלאפונים גבוהים בעשרות עד מאות אחוזים מאשר ניתן לרכוש אצל חנויות הסלולר המתמחות.

כיום מי שרוכש את המכשיר הסלולרי שלו בחברת הסלולר למעשה משלם ללא סיבה מחיר מופקע עבור המכשיר הסלולרי בעוד שהוא יכול לרכוש את אותו מכשיר בקיט המקורי שלו בנייד פור יו המתמחה במכירה של פלאפונים ישירות מהיבואן לצרכן. לאחר רכישת הפלאפון בחנות הסלולר האינטרנטית של נייד פור יו יש להגיע עם הקבלה לחברת הסלולר ולבקש להכנס לאחת מתוכניות הגלישה שהחברה מציעה ללקוחותיה.

חנויות הסלולר עדיין מסתמכות על העובדה שרוב הלקוחות שלהן לא מעוניניים לבדוק את הנתונים כמו שהם ומעדיפים לטמון את הראש בחול ולרכוש את הפלאפון שלהם אצל חברת הסלולר אשר מציעה להם תוכנית תשלומים חודשית במקום לבצע בדיקה אשר תוזיל את החבילה החודשית שלהם בעשרות עד מאות שקלים, סכומים שלאורך שנים מצטברים לאלפי שקלים.

את הרכישה הבאה של המכשיר הסלולרי שלכם בצעו בנייד פור יו !

רכישת פלאפון מחנות הסלולר של נייד פור יו צריכה להתבצע באופן הבא :

  1. בדיקה של הפלאפון אותו מעוניינים לרכוש באמצעות סקירה של הדגמים השונים המופיעים באתר של Nayad4u. בדיקה של הרשתות אליהן ניתן להתחבר עם הפלאפון אשר נרכש בחנות הסלולר של נייד פור יו.
     
  2. רכישת הפלאפון ב - Nayad4u וקבלתו במאצעות הדואר או באמצעות שליח בהתאם להעדפה של הלקוח בתוך זמן קצר. (ניתן גם לאסוף את הפלאפון ישירות מהחנות של נייד פור יו).
     
  3. ביצוע השוואה של תוכניות הגלישה המוצעות על ידי חברות הסלולר במטרה לקבל את ההצעה הטובה ביותר לשימוש בפלאפון.

בהמשך, צפויות להכנס לישראל מספר חברות נוספות המתחרות על חבילת הגלישה המוצעת ללקוחות החברות. המשמעות תהיה ירידה של מחירי חבילות הגלישה אף יותר וזה אומר אמנם שחברות הסלולר יהיו פחות רווחיות אך הצרכנים ירוויחו מלבד מכשירי סלולר במחירים הוגנים בחנויות הסלולר גם תוכניות גלישה איכותיות ובמחירים נוחים יותר.

נייד פור יו - רכישת טלפון סלולרי מהיבואן לצרכן!!!

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT