איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

פלאפונים קונים בNayad4u

פלאפונים קונים בנייד פור יו כי זה בדיוק כמו לרכוש פלאפון אצל חברת הסלולר
 
אתר נייד פור יו, הוקם על ידי ייבואן מקביל של פלאפונים, ייבוא מקביל הנו האפשרות שפתח משרד התקשורת בפני ייבואנים ישראלים אשר שאפו להיכנס לתחום המורכב של ייבוא פלאפונים והסכימו להרים את הכפפה ולהתחרות בחברות הסלולר הגדולות אשר שולטות ללא עוררין בשוק מכירת הפלאפונים בישראל.
 
כיום באמצעות שורה של שינויים ייבואנים פרטיים יכולים למכור לצרכנים פלאפונים אשר עד כה נמכרו רק על ידי חברות הסלולר. כאשר חוק ניתוק זיקה מאפשר לצרכנים לרכוש את הפלאפון אצל הייבואן המקביל ולקבל עליו הטבות אצל חברת הסלולר ולמעשה מפריד את הזיקה בין חברות הסלולר לבין מכירת הפלאפונים. בהמשך לחוקים אלו קניית סלולרי אצל הייבואנים המקבילים ונייד פור יו בפרט הפכה כדאית בהרבה.
 
לא קל להתחרות בחברות הסלולריות, שכן הצרכנים מחוברים אליהן באופן שקשה מאוד להפרדה, למעשה לולא האינטרנט לא היה ניתן כלל להתחרות בתקציבי הפרסום של החברות הללו ובפריסה הארצית שלהן אשר מאפשרת להן להגיע לכל משפחה ישראלית אשר עד היום רכשה את הפלאפונים שלה מהחברה שמספקת לה גם את חבילת השיחות.

הצטרפו למועדון הלקוחות שלנו

רכישת פלאפון באינטרנט שינתה את חוקי המשחק

באמצעות האינטרנט ניתן היום לבצע בדיקת מחירים ומאפיינים של פלאפונים, כך למשל אתר Nayad4u מתחרה בגאון מול חברות הסלולר במכירה של פלאפונים ישירות מהיצרנים בחו"ל, הפלאפונים אצלנו מגיעים באריזה המקורית שלהם או בעגה המקצועית, בקיט המקורי. הפלאפונים שנמכרים אצלנו תומכים בשפה העברית ועוברים במעבדות אשר בהן משתמשות גם חברות הסלולר הגדולות בישראל. פלאפון שנרכש באתר נייד פור יו, הוא פלאפון זהה לזה שרוכשים אצל חברות הסלולר הגדולות.


פלאפון אשר נרכש בנייד פור יו מגיע עם אחריות יצרן התקפה למשך שנה, ומחירו נמוך בעשרות אחוזים לעומת המחירים אצל חברות הסלולר. שימו לב כי לא משנה אם מדובר בפלאפון חכם או פשוט, בכל מקרה הכללים חלים, מחירו יהיה זול יותר בנייד פור יו לעומת אצל חברת הסלולר וההטבות שמציעה לכם חברת הסלולר לא יפגעו כתוצאה מכך שרכשתם את הפלאפון אצלנו.
 
לרכישת פלאפון בנייד פור יו הקליקו על הקישור

מדוע חברות הסלולר עדיין שולטות בשוק מכירת הפלאפונים ?
 
אז מדוע עדיין חברות הסלולר מוכרות את הרוב המכריע של פלאפונים בישראל ? יש לכך מספר סיבות, העיקרית שבהן היא שחברות הסלולר השכילו לחבר בין מכירה של פלאפונים לבין מכירה של חבילות גלישה, דבר אשר אינו נפוץ בעולם המערבי, שם ידוע שרוכשים את הפלאפון מייבואן של פלאפונים בעל פלטפורמה אינטרנטית, ולאחר מכן משווים בין חבילות הגלישה המוצעות על ידי חברות הסלולר הגדולות, אשר עשרות מהן פרוסות לאורך המדינה ומציעות חבילות גלישה משתלמות ללקוחותיהן.
 
בישראל יש מספר קטן של חברות סלולר אשר חילקו את השוק ביניהן, ומרוויחות הון עתק מדי שנה. רק לאחרונה פורסמו רווחיהן של חברות הסלולר ממכירה של פלאפונים, רווחים העומדים על מאות מיליוני שקלים לכל חברה לשנה ! זאת בעוד שבנייד פור יו, אותם הפלאפונים יעלו לכם עשרות אחוזים פחות. שימו לב חברות הסלולר בארץ מרוויחות גם על מכירת פלאפונים ולא רק על חבילות גלישה כנהוג בעולם. מצב זה נוצר בשל העובדה שישנן שלוש חברות אשר שולטות על כל שוק הסלולר בישראל.
 
שיטה נוספת של חברות הסלולר היא להציג את הרכישה כאילו הפלאפונים הנמכרים אצלן למעשה נרכשים בחינם, שכן מתקבל בגינם החזר חודשי. מה שהן לא מספרות ללקוחות הוא שבכדי לקבל את ההחזר החודשי יש לעשות שיחות רבות במיוחד מדי חודש. חלק מן הצרכנים כלל לא מתאימים לאותן חבילות גלישה ולכן לא מקבלים את ההחזר שהם חושבים שהם מקבלים, לא רק זאת, אלא שלא כל הצרכנים מעוניינים בחבילות גלישה מורכבות.
 
הדבר החשוב ביותר הוא חוק ניתוק זיקה שהוזכר בתחילת המאמר, למעשה חברות הסלולר מחויבות לספק לכם זיכוי על הפלאפון שרכשתם גם אם הוא נרכש אצל נייד פור יו ולא אצלן. כלומר אם ישנם שני לקוחות שאחד רכש את הפלאפון בנייד פור יו ב – 1,000 שקלים והשני רכש את הפלאפון בחברת הסלולר ב – 1,600 שקלים שניהם יקבלו בדיוק את אותן ההטבות כולל הזיכוי החודשי על מחיר הפלאפון ! כלומר, אין כלל היגיון לרכוש את הפלאפון בחברת הסלולר, מלבד כמובן חוסר רצון להשקיע מעט זמן ברכישת הפלאפון במחיר מוזל.


גם בשוק מכירת הפלאפונים הפרטי ישנם שרלטנים

הבעיה הנוספת בשוק מכירת הפלאפונים כמו בשווקים רבים אחרים היא שרלטנים. גם בשוק מכירת הפלאפונים ישנם מוכרים שאיך לומר זאת בעדינות, לא ממש מקפידים על הגינות. כך למשל הם מנצלים את אתרי השוואת מחירים פלאפונים בכדי להציג את הפלאפונים שלהם במחירים הזולים ביותר בשוק. כאשר מתקשרים אליהם או במקרה הגרוע יותר לאחר שמזמינים מהם מגלים שהפלאפון זה לא הפלאפון שהזמנו, שיש את הפלאפון רק בצבע ורוד בוהק, או הכי גרוע שהפלאפון כלל לא מקורי, ולא מגיע בקיט המקורי שלו, או שהפלאפון כלל אינו חדש !!!
 
לכן חשוב להיזהר כאשר אנו מבצעים את רכישת הפלאפון שלנו ולרכוש אותו רק מייבואן מקביל מורשה כמו נייד פור יו, אשר עמוד מאחורי הפלאפונים שהוא מוכר גם לאחר ביצוע המכירה ומהווה כתובת שניתן לפנות אליה במקרה של תקלות.


הדרך הנכונה לרכוש את הפלאפון הבא
 
בהתאם למפורט במאמר זה, על צרכן חכם אשר מעוניין לרכוש פלאפון לפעול בהתאם לשלבים הבאים :
  1. רכשו את הפלאפון הבא שלכם מאתר Nayad4u.
  2. בררו מול המוכר כי מדובר בפלאפון חדש, המגיע בקיט המקורי ! אל תתביישו לוודא כי לא מדובר בפלאפון שהורכב בישראל, וקבלו התחייבות כי מדובר בפלאפון חדש !
  3. לאחר רכישת הפלאפון פנו לפחות לשתי חברות סלולר ובקשו לדעת מה התוכנית אותה הם יכולים להציע לכם בכדי שתסכימו להתחבר אליהן עם הפלאפון החדש שרכשתם.
  4. אל תשכחו, אתם זכאים להחזר גם בעבור פלאפון שרכשתם במחיר שפוי מNayad4u ולא רק על פלאפונים שנרכשו ישירות מחברות הסלולר. קראו עוד בנושא חוק ניתוק זיקה.
 
רכישת פלאפון בנייד פור יו היא רכישה חכמה !


לרכישת פלאפונים בנייד פור יו לחצו על הקישור

אנו מתמחים גם בפלאפונים המיועדים לקהלי יעד יחודיים :

איזיפון 1070 טלפון סלולרי למבוגרים

פלאפון כשר - קראו מידע נוסף
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT