איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

טלפון למבוגרים

טלפון למבוגרים - סקירה כללית

חברת myPhone פיתחה את הטלפון הסלולרי הראשון המתאים למבוגרים המתקשים לתפעל טלפונים סלולרים בעלי מקשים קטנים אשר הטכנולוגיה המתקדמת מנסה למזער יותר ויותר.

הטלפון סלולארי למבוגרים נקרא EasyPhone והוא בעל מראה נאה, התכונות של הטלפון למבוגרים כוללות מבנה נוח לאחיזה, כפתורים גדולים הכוללים נורות המאירות אותם כך שאנשים מבוגרים מסוגלים לראות את הכתוב על הכפתורים של הטלפון למבוגרים בקלות רבה. 

הטלפון למבוגרים הופיע לארץ לראשונה בדגם האיזיפון 1070, לאחר כשנתיים הגיע אלינו האיזיפון deco שהנו דגם משופר ומשוכלל יותר מהדגם הקודם ואשר כולל עיצוב נוח יותר, איכות שמע טובה יותר, חיווי קולי ועוד שיפורים שלא היו בדגם הראשון.

לרכישת איזיפון deco לחצו על קישור זה !
שימו לב ! רק ברכישה בנייד פור יו החל מתאריך 1.8.2014 אחריות יצרן לאיזי פון דקו של שנה וחצי במקום שנה !האחריות תקפה לרוכשים בנייד פור יו בלבד !

תכונות הטלפון למבוגרים 
 
המסך של הטלפון למבוגרים הנו בעל תאורה המתאימה למי שמתקשה לעתים לראות ובכל מקרה, מקלה על מה שמוצג על מסך הטלפון. המסך הינו בעל תצוגה נרחבת המאפשרת קריאה קלה של המידע המוצג על צג הטלפון.
 
בזכות המקלדת של הטלפון למבוגרים, גם מי שמתקשה בכתיבה או בראייה יוכל לשלוח הודעות למכריו וללחוץ על מקשי הטלפון בקלות. כמו כן, גם מי שמתקשים בהפעלת חפצים מורכבים יוכלו ללחוץ על מקשי EasyPhone ולהתמצא בטלפון. בדגם המחודש של האיזיפון דקו המקשים אף נוחים יותר ובעלי צורה אליפטית בולטת אשר מאפשרת לחיצה בקלות ומבלי להתבלבל בעת חיוג של מספר.
 
הטלפון למבוגרים, כולל לחצן מצוקה המאפשר ליצור קשר עם מכרים במידת הצורך. כמו כן כולל הטלפון כפתור אזעקה המתריע בעת שישנה בעיה באמצעות סירנה. כפתור זה מסייע בעת מצוקה, שכן הוא מבצע חיוג אוטומטי למספרים אשר מוגדרים בטלפון למבוגרים ובאופן זה מיידע כי בעל הטלפון זקוק לסיוע. כמו כן מופעלת הסירנה אשר מאפשרת למי שמגיע לחפש את בעל הטלפון לאתר אותו בקלות.
 
הטלפון למבוגרים כולל כפתור צד לנעילה ידנית קלה ופשוטה של הטלפון הסלולרי.
 
הטלפון למבוגרים תוכנן במטרה להתאים לקהל המתשמשים בו ! המשמעות היא שהוא אינו משמש להצגת סרטי קולנוע ואין אפשרות לבדוק בו מיילים. הטלפון למבוגרים משמש את האוכלוסיה המבוגרת ומותאם ישירות לשם כך. הוא תוכנן באופן מיטבי בכדי לסייע לבני גיל הזהב בחייהם ולהפכם לנוחים יותר.
 
הטלפון למבוגרים כולל פנס המאפשר התמצאות בשעות החשכה, כך מתאפשר למי שמחזיק בטלפון למבוגרים להתמצא גם בעת שהוא צריך לאתר דברים בחשיכה, שכן הטלפון תמיד איתנו. הפנס איכותי ומאפשר לאתר חפצים קטנים או את חור המנעול בשעות הערב.
 
הטלפון למבוגרים כולל גם שעון מעורר קל מאוד לתפעול, כך שניתן ללמוד כיצד להוסיף התרעות בכל אימת שאנו זקוקים להן, כך שניתן להשתמש בהתרעות באופן שוטף על מנת לתזכר נושאים שונים ובמקום שעון מעורר.

הטלפון למבוגרים תומך בשפה העברית
 
חשוב לציין כי הטלפון למבוגרים איזיפון deco עבר התאמה מלאה לתמיכה בעברית והנו תומך בשפה העברית הן במקשים והן במסך.

ריכשו עכשיו את הטלפון למבוגרים איזי פון דקו על ידי לחיצה על הקישור הזה !

שיפורים נוספים בטלפון למבוגרים מהדגם החדש

הטלפון למבוגרים מהדגם החדש, דקו, כולל מספר שיפורים נוספים בין היתר :
  • חיווי קולי - הטלפון מקריא למשתמשים את הספרות המוקלדות בעת חיוג המספר, באופן זה לא מתבלבלים ולא מחייגים למספרים שגויים, גם אם הראייה שלנו מקרוב אינה טובה ואיננו מעוניינים להסתכל באופן רציף על הטלפון.
  • עיצוב מרשים ונוח במיוחד לאחיזה - העיצוב של הטלפון למבוגרים נוח במיוחד ומתאים גם למי שמתקשה לאחוז חפצים קטנים, אמנם העיצוב ייחודי קלאסי ויוקרתי.
  • איכות שמע חזקה - הטלפון למבוגרים מהדגם דקו, כולל איכות שמע משופרת וצליל חזק במיוחד אשר מסייע גם למי ששמיעתו חלשה באופן יחסי.
  • מסך צבעוני בעל מרקם נוח לקריאה - המסך של הטלפון שופר באופן המאפשר קריאה נוחה במיוחד.
 
אתר נייד פו ריו, NAYAD4U.CO.IL, הנו אתר המתמחה בטלפונים סלולרים וכן בטלפונים למבוגרים. האתר הוקם על ידי יבואן טלפונים ומתבסס על היכולת לייבא טלפונים סלולרים בייבוא מקביל, ייבוא המוריד את מחיר הטלפון הסלולרי לצרכן ובכך מקטין את התלות שלו בחברות הסלולר.

הטלפון למבוגרים איזיפון נבדק על ידי מערכת המוסף הכלכלי של "מעריב" ונמצא כמתאים ככפפה ליד לאנשים מבוגרים, לחצו על הקישור לכתבה על הטלפון הסלולרי למבוגרים.
 
נייד פור יו, רכישת טלפון סלולרי מהיבואן לצרכן.
חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT