איזיפון - סלולרי למבוגרים
nayad4u בתוכנית הבוקר
כתבה על האיזיפון
בתכנית הבוקר של אורלי וגיא


כתבו עלינו במעריב
בבדיקה שנערכה על ידי עיתון מעריב נמצא כי הסלולרי למבוגרים מתאים לקהל היעד כמו כפפה ליד !
לקריאת הביקורת שפורסמה בעיתון מעריב על הסלולרי למבוגרים לחצו כאן !!!
הירשם למועדון הלקוחות של nayad4u
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון נייד
מעקב דואר

כתבות


חוברת הדרכה לסמארטפון לעיוורים חוברת הדרכה לסמארטפון לעיוורים
לפניכם חוברת הדרכה של הסמארטפון לעיוורים של ריי פרוג'קט :

פלאפון לעיוורים – החלופות כיום והפתרון של פרוייקט ריי פלאפון לעיוורים – החלופות כיום והפתרון של פרוייקט ריי
נייד פור יו הנו משווק של הפלאפון הייחודי לעיוורים וכבדי ראייה, ה-RAY G300 להלן תינתן סקירה על האופן בו נעשה שימוש בפלאפונים על ידי עיוורים וכבדי ראייה כיום ועל המהפך שמובילה חברת פרוג'קט ריי.

טלפון סלולרי לעיוורים בטכנולוגיה חדשנית טלפון סלולרי לעיוורים בטכנולוגיה חדשנית
טלפון סלולרי לעיוורים - חדשנות לטובת עיוורים ולקויי ראייה! הטלפון הסלולרי לעיוורים אשר משווק בישראל על ידי נייד פור יו הנו פיתוח חדשני אשר נועד לסייע לקהילת העיוורים ולקויי הראייה

טלפון לכבדי ראיה - תיאור הטכנולוגיה טלפון לכבדי ראיה - תיאור הטכנולוגיה
הטלפון לכבדי ראיה של פרויקט ריי כולל ממשק המותאם במיוחד לקהל היעד של עיוורים ובעלי לקות ראייה, המערכת מורכבת על סמארטפון איכותי אשר הותאם לצורך עבודה מיטבית עם האפליקציות. שילוב גורמים אלו יצרו טלפון בעל חוויית משתמש אינטואיטיבית ופשוטה בסביבת EYE-FREE.

טלפון לעיוורים של project ray טלפון לעיוורים של project ray
טלפונים חכמים הופכים חזקים יותר מיום ליום, יש הרבה אנשים אשר השיפור בטכנולוגיה יכול לשפר את חייהם באופן משמעותי. פרויקט ריי, project ray נועד לסייע לעיוורים ובעלי לקות ראייה לעשות שימוש בטלפון חכם וברשת האינטרנט באמצעות מגוון שירותים ואפליקציות.

ייבוא מקביל של טלפונים ניידים – מה צריך לדעת ייבוא מקביל של טלפונים ניידים – מה צריך לדעת
בנייד פור יו ליווינו מקרוב את הרפורמה שאפשרה ייבוא מקביל של מכשירי סלולר. במאמר זה נתייחס ליתרונות והחסרונות של הייבוא המקביל וכן לפרצות הקיימות בשוק זה.

טלפון דורו טלפון דורו
טלפון דורו הנו טלפון מתקדם מדור 3 המותאם לגיל השלישי, מדובר בסלולרי למבוגרים שהנם כבדי שמיעה בשל העובדה שהוא תומך גם במכשירי שמיעה, הדורו כולל צלילים באיכות גבוהה וברמת צליל גבוהה במיוחד ולכן מתאים למי ששמיעתם נפגעה עם הזמן ונדרשים לשימוש במכשיר שמיעה או לא נדרשים לשימוש במכשיר שמיעה אך זקוקים לאיכות שמע גבוהה וברורה במיוחד.

מכשיר דורו מכשיר דורו
מכשיר דורו למבוגרים הנו מכשיר אשר נועד לקהל היעד המבוגר אשר תומך גם בטכנולוגית בלוטות', BLUE TOOTH, וגם במכשירי שמיעה, באופן זה הוא מותאם גם למבוגרים אשר לא יכולים לעשות שימוש במכשירים אחרים למבוגרים בשל העובדה שהם נעזרים באופן שוטף במכשיר שמיעה.

מדריך סלולרי למבוגרים - איזיפון דקו מדריך סלולרי למבוגרים - איזיפון דקו
מדריך מעודכן של טלפון סלולרי למבוגרים איזיפון דקו

שעון פלאפון שעון פלאפון
נייד פור יו הנו משווק מורשה של שעון פלאפון איכותי אשר תוכנת בישראל והותאם למגוון אוכלוסיות יעד. השעון מאפשר לשמור על קשר עם קרובינו וגם במצבי מצוקה באמצעות שימוש במספר טכנולוגיות איתור ולכן מהווה פתרון המתאים למקרים שונים, במאמר הבא נסקור את תכונות השעון והאוכלוסיות להן הוא מתאים

1234

חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT